Zapraszamy do kontaktu : www.mkinfo.pl

TELEKOMUNIKACJA, handel usługi branża informatyka + telekomunikacja www.mkinfo.pl - 

#MKINFO SZCZECIN "RYNEK POGODNO" ADMIN, WŁAŚCICIEL OD KILKU LAT FIRMY :MGR INŻ MARCIN KOŁECKI 

www.mkinfo.pl/serwis-produkty-informatyka <<<<---- więcej informacji & aktualne promocje, oferty: głownie serwis + produkty, akcesoria, itp  <Informatyka, Telekomunikacja, Pozostałe obecnie przez nas oferowane > 

&

--> ADMIN2 od 2020 już nie tylko wieloletni Klient Prywatny i Firmowy MKinfo  SZCZECIN "Rynek Pogodno": 

Wojtek Mysiak < Szczecin : Pogodno > :

Specjalista w branży telekomunikacyjnej < prawie 20 lat m.in APH PLUS pracujący jako Handlowiec i Przedstawiciel handlowy w Szczecinie & Goleniów >, Handlowiec T-Mobile ( dawna Era - Właściciel przez krótki okres na start Salonów Handlowo- Usługowych ), Telemarketer i Handlowiec + Ankieter dodatkowe zajęcie w domu na komputerze i telefonie na zlecenie operatora ponad 2 lata < ORANGE >, Ankieter < dodatkowe zajęcie w domu na komputerze i telefonie m.in. na zlecenie PLAY ankiety dotyczące zadowolenia prawie 3 lata, aktualnie nadal > .


Studiowałem :

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania : informatyka i ekonometria, w liceum humanista + dodatkowo krótka edukacja wyższa socjologia Uniwersytet Szczeciński.

Informatyka moje nie tylko wykształcenie, ale także telekomunikacja hobby od 8 roku życie, 1985r. jeszcze w PRL < ZX Spectrum 16kb, potem Timex zanim pojawiły się pierwsze stacjonarne PC >.


Mam umiejętności dostosowania usług, produktów do Waszych potrzeb, nie muszę od jakiegoś czasu starać się zaoferować najlepsze oferty tylko 1 operatora, tylko jak tutaj www.mkinfo.pl . : akcesoria + usługi & produkty.

Ważniejsze dla mnie i Marcin Kołecki: właściciel Firmy MKinfo Szcecin Rynek Pogodno jest zadowolenie Klientów, a nie jak w kapitalizmie często podobno bywa - zarabianie maksymalnej możliwej kwoty z każdym Klientem, nie biorąc

jak np. my pod uwagę tylko zadowolenie, a dopiero potem uzyskać ewentualnie środki finansowe będące wynikami zadowolenie & satysfakcji Klientów i Firm z którymi współdziałamy .


Nie musimy jak w Salonach sprzedaży oferować wyłącznie 1 operatora: postaramy się w razie potrzeby dostosować oferty do Waszych potrzeb < branża telekomunikacyjna : akcesoria TF1 + telefony bez abonamentu & modemy+ komputery, dostęp do internetu mobilny i stacjonarny na kabel >.


Wojciech Mysiak #
e-mail : kontakt.mkinfo@gmail.com
tel : 515 959 282
kontakt.mkinfo@gmail. com

Szczecin - Pogodno