MK info
Marcin Kołecki
Zapraszamy do kontaktu
i
korzystania z naszych usług & produktów.


Reymonta 3/75, 71-276 Szczecin, Polska - na terenie Rynku Pogodno, w pawilonie handlowym 75


Sprawdź ofertę PLUS #Wystarczy Klinkąć i sprawdzać oferty ;-)


Play <<<===  #Wystarczy Klinkąć i sprawdzać oferty ;-)
Sieć komórkowa Play to największa sieć w Polsce! Z usług firmy korzysta już ponad 15 mln Polaków. Najnowsza promocja obejmuje bogatą ofertę telefonów bez abonamentu, z gwarancją najniższej ceny na wybrane modele!
ORANGE  Telefony & Internet stacjonarny NEOSTRADA dla Nowych i Stałych Klientów oferty <====  #Wystarczy Klinkąć i sprawdzać oferty ;-)

Orange - oferty telekomunikacyjne Telefony Internet Neostrada


Telefony ==> Przenieś numer do Orange

miesiące abonamentu za 0 zł

samsungi galaxy już od 55,01 zł/mies.
pakiet danych 3 GB na konto za drugą i kolejne karty SIM


T-Mobile E-Shop #Wystarczy Klinkąć i sprawdzać oferty ;-)


Lepiej mieć wszystko NJU #Wystarczy Klinkąć i sprawdzać oferty ;-)Virgin Mobile <<==== #Wystarczy Kliknąć i sprawdzać oferty ;-)

multimedia    multimedia                    <<==== #Wystarczy Kliknąć i sprawdzać oferty ;-)                               

Mobile Vikings

multimedia

Red Bull Mobile

multimediaAbonament bez telefonu
multimedia
Red Bull Mobile

Witamy: jeśli chcecie być może skorzystać z usług telekomunikacyjnych --> zapraszamy do korzystania z naszej strony www.
Gwarantujemy satysfakcję & pomoc techniczną lub informacje-handlowo usługowe ułatwiające wybór odpowiedniej oferty/promocji.

Znajdziecie tutaj linki do 4 największych aktualnie Operatorów branży telekomunikacyjnej + krótki opis.
Dziękujemy za korzystanie z naszej strony www & zapraszamy do kontaktu w razie pytań lub potrzebnej pomocy handlowo - usługowej w tej branży.Zapraszamy do kontaktu : www.mkinfo.pl

TELEKOMUNIKACJA, handel usługi branża informatyka + telekomunikacja www.mkinfo.pl :

Specjalista w branży telekomunikacyjnej < prawie 20 lat m.in APH PLUS pracujący jako Handlowiec i Przedstawiciel handlowy w Szczecinie & Goleniów >, Handlowiec T-Mobile ( dawna Era - Właściciel przez krótki okres na start Salonów Handlowo- Usługowych ), Telemarketer i Handlowiec + Ankieter dodatkowe zajęcie w domu na komputerze i telefonie na zlecenie operatora ponad 2 lata < ORANGE >, Ankieter < dodatkowe zajęcie w domu na komputerze i telefonie m.in. na zlecenie PLAY ankiety dotyczące zadowolenia prawie 3 lata, aktualnie nadal > .


Studiowałem :

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania : informatyka i ekonometria, w liceum humanista + dodatkowo krótka edukacja wyższa socjologia Uniwersytet Szczeciński.

Informatyka moje nie tylko wykształcenie, ale także telekomunikacja hobby od 8 roku życie, 1985r. jeszcze w PRL < ZX Spectrum 16kb, potem Timex zanim pojawiły się pierwsze stacjonarne PC >.


Mam umiejętności dostosowania usług, produktów do Waszych potrzeb, nie muszę od jakiegoś czasu starać się zaoferować najlepsze oferty tylko 1 operatora, tylko jak tutaj www.mkinfo.pl . : akcesoria + usługi & produkty.

Ważniejsze dla mnie i Marcin Kołecki: właściciel Firmy MKinfo Szczecin Rynek Pogodno jest zadowolenie Klientów, a nie jak w kapitalizmie często podobno bywa - zarabianie maksymalnej możliwej kwoty z każdym Klientem, nie biorąc

jak np. my pod uwagę tylko zadowolenie, a dopiero potem uzyskać ewentualnie środki finansowe będące wynikami zadowolenie & satysfakcji Klientów i Firm z którymi współdziałamy .


Nie musimy jak w Salonach sprzedaży oferować wyłącznie 1 operatora: postaramy się w razie potrzeby dostosować oferty do Waszych potrzeb < branża telekomunikacyjna : akcesoria TF1 + telefony bez abonamentu & modemy+ komputery, dostęp do internetu mobilny i stacjonarny na kabel >.


Wojciech Mysiak #
e-mail : kontakt.mkinfo@gmail.com
tel : 515 959 282
kontakt.mkinfo@gmail. com

Szczecin - Pogodno


Nowa strona Nasza z ADMIN możliwości oferty  www.home.pl - powstała:

© 2019-12 # www.mkinfo.pl